Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

"Misiowe Pasowanie" w "Dniu Pluszowego Misia"

misiowe pasowanie„Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez…”

25 listopada Przedszkolaki, Dyrekcja szkoły, zaproszeni goście oraz Rodzice uczestniczyli w „Misiowym Pasowaniu”. Misiowym dlatego, że tegoroczne „Pasowanie na Przedszkolaka” połączyliśmy z uroczystym „Dniem Pluszowego Misia”. Dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej 3-5-latków, aby stać się „prawdziwymi” przedszkolakami musiały zaprezentować misiom, które bacznie obserwowały dzieci z widowni, poznane w przedszkolu wiersze i piosenki.

 Były również pląsy i zabawy z pokazywaniem, w których uczestniczyły zaproszone dzieci z oddziałów "0"A, "0"B oraz klasy I. Warunkiem dobrej zabawy na „Misiowym Pasowaniu” było zabranie ze sobą pluszowego misia. Emocji było co niemiara, nie wszystkim udało się pokonać tremę przed swoim pierwszym publicznym wystąpieniem, ale pluszowe misie wcale się za to nie obraziły i z miłą chęcią, po złożeniu przez dzieci uroczystej przysięgi, stały się prawdziwymi przyjaciółmi przedszkolaków. Skoro pluszowy Miś obchodził tego dnia swoje urodziny, nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu oraz życzeń dla Misia. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci mogły skosztować pysznego tortu, który był oczywiście w kształcie misia. Na zakończenie była „misiowa dyskoteka”, na której dzieci mogły przytulać, głaskać, tarmosić i tańczyć ze swoim najlepszym przyjacielem – Pluszowym Misiem.
Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości, jest mi bardzo miło, że zawsze mogę na Państwa liczyć.

Wychowawca:
Anna Wyszkowska-Kondraciuk

A w galerii czeka mnóstwo zdjęć - zapraszamy...

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach