Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

"TalentowiSKO" w naszej szkole

talentowiskoRuszyło wielkie „Talentowisko”. W bieżącym roku szkolnym SKO działa pod hasłem „Łowimy talenty”. Pierwszym elementem z licznie zaplanowanych zadań z tego cyklu był apel, który odbył się 28 października 2013 roku. Utalentowani uczniowie klasy V przygotowali i przedstawili „Bajkę o trzech świnkach”, z których tylko jedna pamiętała o solidnych fundamentach w swym działaniu.

Inscenizacja wyraźnie zachęcała uczniów naszej szkoły do oszczędzania w szkolnej kasie. Uważni widzowie dostrzegli i zrozumieli sens morału, że na pieniądze trzeba uczciwie pracować oraz mądrze je wydawać i lokować. Kto jest rozważny i pracowity, ten nie zazna biedy.

Publiczność doceniła i nagrodziła brawami kunszt aktorski grających, piękną scenografię, która wspaniale oddawała klimat akcji oraz efekty muzyczne będące dopełnieniem wydarzeń.

             Opiekun SKO

Krystyna Zabrocka

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach