Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Internetowy Teatr TVP w szkole

Telewizja Polska wyszła z inicjatywą realizacji projektu pod nazwą „Internetowy Teatr TVP dla szkół".

Uczniowie wybranych szkół z całej Polski mogli obejrzeć internetową transmisję sztuki wystawionej przez Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie "Czarnoksiężnik z Krainy Oz" w reż. Jarosława Kiliana, z muzyką Grzegorza Turnaua.

Nasza szkoła jako jedna z ośmiu w województwie podlaskim, również została wybrana do tej transmisji. Uczniowie klas IV-VI 29 października o godz. 10.00 mogli obejrzeć to przedstawienie na szkolnym ekranie transmitowane bezpośrednio przez Internet.

Staliśmy się widzami krakowskiej sceny, mogliśmy podziwiać piękne kostiumy, wspaniałe kreacje aktorskie i słuchać dobrej muzyki.

Wszyscy nasi widzowie (uczniowie wraz z nauczycielami) orzekli, że warto było.

Telewizji Polskiej dziękujemy za pomysł i czekamy na więcej…

   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach