Dzisiaj jest: 2 Października 2023    |    Imieniny obchodzą:
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Regionalne tradycje kulinarne

regionalne kuchnieKuchnia polska jest otwarta na wpływ wielu kultur i do dziś pozostaje zróżnicowana bukietem smaków. Na naszych stołach często goszczą przysmaki z Indii, Japonii, Turcji czy krajów basenu Morza Śródziemnego. Uczniowie gimnazjum poznawali smaki egzotycznych potraw podczas zajęć technicznych. Pracując metodą projektu, przygotowali ciekawe prezentacje kulinarne z charakterystycznym akcentem przypraw i zestawu posiłków  dla danego kraju.

Całość wspaniale została zaprezentowana na udekorowanych stołach z nutką wystroju pochodzącego z danego państwa.

Mateusz Sadowski

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach