Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Bezpieczne ferie...

Obraz ze strony https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sp-kozyczkowo-1/bezpieczne-ferie-zimowe/Ferie zimowe to wyczekiwany przez uczniów  czas zabaw na śniegu, lodzie, spędzany przy komputerze, w Internecie. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci wrócili do szkoły, jako nauczyciel na zajęciach komputerowych w klasie VI SP przypomniałam  o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w tym radosnym dla uczniów czasie.

Zapoznałam z materiałami KMP Białystok „Bezpieczne Ferie 2017” na Podlasiu (www.podlaska.policja.gov.pl), a uczniowie z wielkim zapałem i zaangażowaniem wykonali poradniki bezpiecznych ferii.
W czasie ferii bawcie się wesoło, ale zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie.


Anna Niewińska

A poniżej prace uczniów:

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach