Dzisiaj jest: 2 Października 2023    |    Imieniny obchodzą:
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

VII Gminny Turniej "Futsal Cup" w Wyszkach dla gimnazjum

futsal cupFotoreportaż w galerii - link

27 marca 2018 r. odbyła druga część Turnieju Piłki Nożnej „Futsal Cup” w Wyszkach. Tym razem w zawodach wzięły udział drużyny chłopców z oddziałów gimnazjalnych z zaproszonych szkół i oczywiście z naszej szkoły. Ponieważ rozgrywki były kontynuacją programu „GRAMY REALNIE, NIE WIRTUALNIE” CZYLI RUCH I RYWALIZACJA SPORTOWA ZAMIAST UŻYWEK I KOMPUTERA, dlatego odbywały się pod patronatem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z siedzibą w Wyszkach.

Podobnie jak dla szkół podstawowych, także i tutaj cele, i założenia były takie same, czyli m.in. umożliwić uczniom spędzenie dnia w szkole w atrakcyjnej formie poprzez rywalizację sportową oraz realizację profilaktyki dotyczącej zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa w sieci. Uczestnicy turnieju mogli porozmawiać z pedagogiem p. Katarzyną Kristosiuk, mogli także uczestniczyć w promocji materiałów profilaktycznych na temat zdrowego stylu życia oraz jak unikać uzależnień i innych tego typu zagrożeń. W turnieju wzięło udział 33 zawodników z 4 drużyn, w tym zespół ze Szkoły Podstawowej w Brańsku oraz 3 zespoły ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 10 min. Na zakończenie turnieju szkoły otrzymały z rąk dyrektora p. Jacka Falkowskiego puchary, a zawodnicy pamiątkowe medale. Zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna gości z Brańska, która wygrała wszystkie mecze. Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju oraz wyniki spotkań:

Msc.

Drużyna/opiekun/skład

 

SP Brańsk

op. Mariusz Topczewski

Jan Woiński, Jakub Małaszkiewicz, Jakub Dernowski, Dawid Puchalski, Jan Koczewski, Szymon Kunicki, Mateusz Osmólski, Marcin Sukowski, Michał Szmurło, Kacper Woiński

 

SP Wyszki 1

op. Jan Falkowski

Marcin Bazylewski, Dawid Olendzki, Bartłomiej Kołodziejski, Damian Bazylewski, Marcin Szymkowski, Marcin Bańkowski, Rafał Sienicki

 

SP Wyszki 3

op. Jan Falkowski

Piotr Topczewski, Sebastian Falkowski, Bartłomiej Falkowski, Kamil Łuczaj, Piotr Nazarko, Artur Ostrowski, Kacper Młodzianowski

 

SP Wyszki 2

op. Jan Falkowski

Mateusz Piotrowski, Maksymilian Falkowski, Jakub Sygocki, Łukasz Łuczaj, Tomasz Falkowski, Kacper Kowalewski, Marcin Zielinko, Jakub Nowicki, Szymon Niewiński.

 

 

Ponadto wyróżniono indywidulanie statuetkami następujące piłkarki i piłkarzy:

Nazwa wyróżnienia

Piłkarz/zespół/bramki

Król strzelców

Marcin Bańkowski/SP1 Wyszki/7

MVP

Jakub Małaszkiewicz/SP Brańsk/4

Najlepszy bramkarz

Kamil Łuczaj/SP2 Wyszki

Zestawienie i wyniki meczów

SP Wyszki 1          1:3       SP Brańsk

SP Wyszki 3          2:4       SP Brańsk

SP Wyszki 2          1:5       SP Brańsk

SP Wyszki 1          14:1     SP Wyszki 3

SP Wyszki 3          3:1       SP Wyszki 2

SP Wyszki 1          6:2       SP Wyszki 2

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach