Dzisiaj jest: 24 Września 2023    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Papieska Droga Krzyżowa

IMG 20230331 185604 CopyZbawienie przyszło przez krzyż,
ogromna to tajemnica
każde cierpienie ma sens…”

         31 marca upamiętniając 18 rocznicę śmierci Patrona naszej szkoły, odbyła się Papieska Droga Krzyżowa. Uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz parafianie podążając ulicami Wyszek w skupieniu i modlitwie, wsłuchiwali się w rozważania męki Chrystusa z nawiązaniem do życia, nauki i cierpienia św. Jana Pawła II.

  Życie Papieża Polaka, nie było łatwą drogą – przepełnione bólem i cierpieniem po stracie rodziny i wielu przeciwnościach losu, było również pewnego rodzaju drogą krzyżową. Również każdy z nas w swoim życiu przeżywa pustkę, zagubienie, stratę, poniżenie, ale za przykładem naszego Patrona zawsze powinniśmy podążać drogą świętości. Jan Paweł II zapisał się na kartach historii jako Wielki Polak i Wieki Papież – nie mamy co do tego wątpliwości, dlatego też w tym roku, gdy nasiliły się ataki na osobę Ojca św. jeszcze bardziej zmobilizowani stanęliśmy w obronie Jego świętości.

Kanonizacja Papieża objawia nam Boży wyrok o Janie Pawle II - wyrok nieomylny!

Św. Janie Pawle II – wstawiaj się za nami!

ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach