Dzisiaj jest: 30 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Leonard, Dobromir
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

1 Copy5 grudnia po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wolontariusze rozdali nauczycielom, pracownikom szkoły i starszym uczniom sentencje dotyczące pomagania i dzielenia się miłością. Młodszym uczniom zaś wyjaśnili, czym jest wolontariat, zachęcając ich przy tym do udziału w akcjach charytatywnych. Poza tym została wykonana dekoracja ukazująca najważniejsze cechy, jakimi powinien odznaczać się wolontariusz. 

Warto w tym miejscu wymienić bieżące działania Szkolnego Klubu Wolontariatu Promień nadziei, działającego przy Samorządzie Uczniowskim:

  • Bierzemy aktywny udział w akcji "Adopcja na odległość", w ramach której cyklicznie organizujemy "Kiermasze słodkości" - z ostatniego kiermaszu uzyskaliśmy 1340 złotych. 
  • Zbieramy plastikowe nakrętki, które będą przekazywane do Kliniki Neurologii Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku - w ubiegłym tygodniu inicjator tej akcji, Adam Nowicki z klasy VII, osobiście przekazał pierwszy worek nakrętek. 
  • Razem z wychowawczynią i uczniami klasy VII zbieramy mokrą karmę dla psów ze schroniska "Ciapek" w Hajnówce. 
  • Wykonujemy kartki świąteczne, które zostaną przekazane instytucjom i osobom związanym z naszą społecznością szkolną.

Opiekunki SKW: Renata Żukowska i Aneta Topczewska 

ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach