Dzisiaj jest: 27 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Dzień Rodziców w naszej szkole

IMG 6494 CopyW tak pięknym dniu jakim jest Dzień Mamy i Taty, który odbył się 07.06.2022r. było nam bardzo miło gościć w murach naszej szkoły oczywiście Rodziców oraz Dyrektor Banku Spółdzielczego w Wyszkach oddział w Brańsku Panią Barbarę Wyszkowską-Perkowską. Na wspólne świętowanie przybyli również Dyrektor szkoły Pan Jacek Falkowski oraz Pani Dyrektor Marta Warpechowska.

 

Z tej okazji dzieci zaprezentowały wcześniej przygotowane występy. Z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem, śpiewały piosenki, tańczyły, dziękowały za miłość, trud wychowania, troskę i cierpliwość. Po części artystycznej - zakończonej gromkimi brawami, maluchy wręczyły Rodzicom samodzielnie przygotowane laurki i upominki. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze, pozostanie na długo w pamięci.
Z okazji Dnia Rodziców pracownicy Szkoły składają serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu.

ZDJĘCIA

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach