Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Z wizytą w ZS nr 4 im. Ziemi Podlaskiej

IMG20220401111807 Copy1 kwietna br. uczniowie klas VIII udali się na dzień otwarty do ZS nr 4 w Bielsku Podlaskim. Program dnia był następujący; prezentacja zawodów jakie oferuje szkoła, odwiedzanie pracowni branżowych, spotkanie z żołnierzami wojska polskiego, pokaz sprzętu wojskowego, koncert zespołu Podlaskie Kukułki. Warto zaznaczyć, że nowością szkoły jest Oddział Przygotowania Wojskiego, który będzie założony z chętnych uczniów wszystkich klas I. Program szkolenia opracowany został przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Obejmuje 230 godzin zajęć (53 teoretycznych i 177 godzin praktycznych) w 5-letnim cyklu kształcenia w technikum.

                                                                                                                            ZDJĘCIA   

    Bożena Pierzchało

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach