Dzisiaj jest: 3 Lutego 2023    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Hipolit, Oskar
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

KIERMASZ CIAST

IMG 20220224 105419905 Copy„Człowiek jest wielki (…) nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”                                                                                                                        Jan Paweł II

Te słowa naszego Patrona przyświecały akcji charytatywnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski w tłusty czwartek. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uzdolnionych kulinarnie mam, babć, bliższych i dalszych krewnych oraz samych uczniów klas IV-VIII udało się zorganizować kiermasz słodkości, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na rzecz naszych podopiecznych z Afryki w ramach akcji „Adopcja na odległość”. Serdecznie dziękujemy
za przepyszne domowe słodkości, które cieszyły i oko, i podniebienie… i w ogóle tego dnia nie tuczyły. Dziękujemy również za hojne serca kupujących.

Kolejna akcja, którą planujemy od Środy Popielcowej do końca Wielkiego Postu, to Skarbonka Wielkopostna. Tym razem będzie polegała na odmówieniu sobie przyjemności, na przykład
w postaci słodyczy, i ofiarowaniu zaoszczędzonych pieniędzy naszym małym afrykańskim przyjaciołom.

ZDJĘCIA                                                                                                                     Samorząd Uczniowski

 

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach