Dzisiaj jest: 22 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Dzień Babci i Dziadka

dzienKochana Babciu!

Kochany Dziadku!

Z okazji Waszego święta,

za wczoraj i dziś, zawsze tak samo,

każdym czułym serca uderzeniem

i każdym z niego płynącym życzeniem.

Zdrowia, sił i codziennej radości

wraz ze słowami wielkiej wdzięczności.

                                                                                                                                                                        Za wszystkie trudy Wasze i starania

                                                                                                               przyjmijcie dzisiaj podziękowania.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych uczniowie klas 1-3 oraz wychowawczynie

             Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święto, o którym nie zapominają przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły. Już drugi rok, ze względu na pandemię, nie mogliśmy zaprosić do szkoły wspaniałych gości, którymi są nasze babcie i dziadkowie. Nie znaczy to jednak, że o nich nie pamiętamy. Mimo wielu zakazów i przeciwności dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały krótką część artystyczną, wiersze i piosenki, które zostały nagrane i przekazane seniorom. Oprócz tego dzieci własnoręcznie przygotowały upominki i laurki z życzeniami, w które włożyły wiele wysiłku, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek dla jednych z ważniejszych osób w ich życiu.

           Mamy nadzieję, że podczas oglądania przygotowanych niespodzianek niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręci się w oku. A podczas indywidualnych spotkań szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukażą wnukom jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

ZDJĘCIA                                                                                                          Anna Wyszkowska-Kondraciuk

Elżbieta Ułaszonek

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach