Dzisiaj jest: 22 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

30 lat z Janem Pawłem II

      263344386 449773389848270 6943173675704188104 n24 listopada 2021r. społeczność naszej szkoły obchodziła 30 rocznicę wyświęcenia szkoły i nadania  imienia Jana Pawła II. Z powodu pandemii uroczystość miała charakter lokalny. Gośćmi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli proboszcz tutejszej parafii ks. dr Edward Sitnik, Wójt Gminy Wyszki p. Mariusz Korzeniewski,  sekretarz gminy p. Tadeusz Wielanowski.

   Do uroczystości przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Wykonaliśmy dekoracje na korytarzach szkolnych w postaci gazetek ściennych, plakatów, wystawek. Wymownym akcentem dekoracyjnym  były napisy  na oknach szkoły dotyczące naszego Patrona.

  Świętowanie rozpoczęliśmy od uczestnictwa we Mszy św., na której nie zabrakło sztandaru naszej szkoły. Do obchodów tak ważnego święta aktywnie  włączyli się uczniowie pod kierownictwem swoich wychowawców. Przedszkolaki 3/4- latki, 5-latki i klasa I układali rymowanki związane z naszym Patronem. 6-latki i klasa III pięknie śpiewali św. Janowi Pawłowi II. Natomiast uczniowie klas starszych malowali plakaty. Ponadto uczniowie klasy VIIIA i VIIIB w humorystyczny sposób zaprezentowali charakterystyczne typy uczniów i nauczycieli.

   Życzymy naszej szkole, by św. Jan Paweł II wypraszał potrzebne łaski dla wszystkich pracujących i uczących się w jej murach.

                  ZDJĘCIA                                                                              Zespół ds. Patrona

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach