Dzisiaj jest: 27 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Dzień Pluszowego Misia

depositphotos 39212393 stock illustration teddy bears in love„Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula”

               25 listopada przedszkolaki z naszej szkoły świętowały 119 urodziny Pluszowego Misia. Ukochane przytulanki od tygodnia czekały na swoje święto przebywając w kwarantannie J. Na początku dzieci zapoznały się z historią Pluszowego Misia, przypomniały misie występujące w bajkach oraz w naturze. Następnie dzieci przedstawiły swoje misie i rozpoczęły zabawę. Były misiowe tańce, pląsy, degustacja miodu, zadania zręcznościowe „misiowa łapka”, zabawy z chustą animacyjną. Dzieci rysowały misie, układały puzzle, grały w misiowe memo. W trakcie świętowania nie zabrakło czasu na słodki poczęstunek z misiem Lubisiem. Na zakończenie wszyscy dostali balony w kształcie misia oraz pamiątkowe dyplomy „Przyjaciela Pluszowego Misia”. Był to dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

ZDJĘCIA                                                                                            Zespół Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach