Dzisiaj jest: 27 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

"Nie lękajcie się" – XXI Dzień Papieski

IMG 9369 CopyTradycją naszej szkoły jest wspólna modlitwa różańcowa z okazji kolejnych rocznic wyboru naszego Patrona na Stolicę Piotrową. W tym roku Dyrekcja, nauczyciele i młodzież spotkała się na hali sportowej by odmówić część Różańca świętego w intencji całej społeczności szkolnej. Poszczególne klasy przewodniczyły modlitwie. Następnie zaśpiewano "Barkę", zapalono znicze i złożono kwiaty przy pomniku Świętego Jana Pawła II. Mamy nadzieję, że Papież błogosławi nam z nieba i wstawia się za nami u Boga.

 

             ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach