Dzisiaj jest: 27 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Lidia, Ernest, Jan
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

WAŻNE OGŁOSZENIE !!!

UWAGA – AKTUALIZACJA OGŁOSZENIA.

 KWARANTANNA COVID-19

W związku z licznymi pytaniami ze strony rodziców, kto podlega kwarantannie? Wyjaśniam:

Dziesięć dni kwarantanny liczymy od następnego dnia po ostatnim kursie, którym dziecko jechało na podanej poniżej trasie. Uczniowie, którzy jechali 5 listopada mają kwarantannę do 15 listopada; uczniowie , którzy jechali tym kursem autokaru 4 listopada mają kwarantannę do 14 listopada, ci którzy, jechali 3 listopada do 13 listopada, 2 listopada do 12 listopada itd. (ten schemat obliczania czasu kwarantanny dotyczy również uczniów nieobecnych w ostatnich dniach w szkole).

Dodatkowo proszę rodziców uczniów, którzy nie korzystali z dowozu autokarem o informację, w jakim dniu po raz ostatni jechali oni do szkoły tym kursem. Z docierających informacji wynika, że część z uczniów była dowożona przez rodziców do szkoły i czas ich kwarantanny może być inny niż wynika to z frekwencji zaznaczonej w dziennikach lekcyjnych.

Informacje proszę przesyłać na adres e-mile: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę o podanie daty ostatniego kursu autokaru, którym dziecko jechał do lub ze szkoły, imię i nazwisko dziecka, klasę, miejscowość). W przypadku braku informacji czas kwarantanny będzie liczony do 15 listopada.

Kwarantannie nie podlegają osoby w pełni zaszczepione lub ozdrowieńcy (do 6 miesięcy od chwili zachorowania).

 

Informuję, że uczniowie, którzy przyjechali do szkoły autokarem w dniu 05 listopada 2021r. z poniżej wymienionych miejscowości zostali objęci kwarantanną do 15 listopada (powrót do szkoły 16 listopada).

Miejscowości:

Filipy, Kowale, Łubice, Sasiny, Niewino Leśne, Niewino Popławskie, Niewino Stare, Niewino Kamieńskie, Niewino Borowe, Tworki, Zakrzewo, Kalinówka, Szpaki, Malesze, Kożuszki, Pierzchały, Bagińskie

Dyrektor Szkoły – mgr Jacek Falkowski

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach