Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Wyjazd przedszkolaków oraz uczniów klasy I do „Fabryki Misia”

IMG 20211013 104619 Copy„Spokojne dzieciństwo

pozwoli dzieciom patrzeć z ufnością na życie

i na dzień jutrzejszy”

Jan Paweł II

 

 

             Początek roku szkolnego i pierwsze tygodnie w nowym miejscu bywają trudne dla niejednego przedszkolaka. Korzystając z okazji oraz możliwości integracji dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klasy I zorganizowaliśmy wyjazd do „Fabryki Misia” w Białymstoku.

 

Przedszkolaki wraz z opiekunami miały możliwość poznać się bliżej podczas wspólnej podróży i zabawy, a starsze dzieci bardzo chętnie i z duża troską zaopiekowały się najmłodszymi uczestnikami wyjazdu. Po dotarciu na miejsce dzieci z radością rozbiegły się szukając najbardziej interesujących zabawek. Największym powodzeniem cieszyła się rurkowa zjeżdżalnia oraz najwyższa ślizgawka. Poza tym były baseny z kolorowymi piłeczkami, tunele z przeszkodami, trampolina, karuzela, biegowe auta i wiele innych zabawek. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i aktywnie spędzić czas zaspokajając tym samym naturalną w tym wieku potrzebę ruchu. Dodatkową atrakcją był wielki, biały Miś, który bawił się i tańczył z dziećmi. Nie zabrakło również baniek mydlanych oraz zabaw z balonami. Wszędzie dało się słyszeć głośne okrzyki radości i dziecięce śmiechy. Dzieci były zachwycone, miały okazję bawić się w bardzo dużej grupie rówieśników, doskonalić sprawność ruchową oraz orientację w dużej przestrzeni. Dzieci zmęczone, ale bardzo zadowolone wróciły do przedszkola, ucinając sobie drzemkę w drodze powrotnej.

Zdjęcia                                                                                                     Anna Wyszkowska-Kondraciuk

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach