Dzisiaj jest: 8 Sierpnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Spotkanie ze sztuką uczniów klasy I i II

243518870 344320300717092 4377843275447750450 n30 września uczniowie klasy I i II naszej szkoły wraz z opiekunami – p. Agatą Wyszkowską, p. Edytą Tworkowską, p. Bożeną Trzeszczkowską i p. Agnieszką Twarowską – udały się do Białegostoku na spektakl „Smocze opowieści”.

Smok Heniek to dość nietypowy smok, takiego jeszcze nie znaliśmy. Heniek nie jada owiec, a swoją dietę wypełnia starymi książkami z legendami.

Razem ze smokiem poznaliśmy legendy:

- „O powstaniu Wisły”,

- „O krakowskich psach i kleparowskich kotach”,

- „O Bazyliszku”,

- „O toruńskich piernikach”.

Historia smoka Heńka to połączenie elementów fantastycznych i edukacyjnych, to mieszanka magii, humoru i nauki. Spektakl przybliżył dzieciom klasyczne polskie legendy. Był też okazją do dobrej zabawy.

ZDJĘCIA

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach