Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

„Każda drobna moneta może pomóc Twojemu koledze lub koleżance”.

1623925156237GÓRA GROSZA

Po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Góra grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Trwała ona od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku. Przebiegała ona w warunkach bardzo nie typowych związanych z pandemią koronawirusa.

Celem tej akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie się takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.  

W tym roku każda grupa szkolna sama liczyła zebrane przez siebie grosze i tym samym wzrósł ich wkład   w przeprowadzoną akcję.  Po zakończeniu dokonano podliczenia wszystkich zebranych monet. Uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z Przedszkolem zebrali w sumie 22003 monet, co dało w przeliczeniu 844,57 zł.
Pieniądze zgromadzone w ramach akcji "Góra Grosza" zostały przesłane na adres organizatora.

Uczniowie naszej szkoły mimo pandemii covid -19 pamiętali o zasadach i pomogli najbardziej jak tylko mogli.

           Pragnę podziękować uczniom i wychowawcom za udział i zaangażowanie w akcję „Góra Grosza”.

                                                                                ZDJĘCIA              p. Anna Krystyna Twarowska.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach