Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Jak zabawa to tylko w Doktorcach…..

20210621 084301 Copy21 czerwca 2021 roku klasa I wraz z opiekunami udała się na wycieczkę do Parku linowego w Doktorcach. Głównym celem tego wyjazdu była integracja klasy, gdyż okres lockdownu nie pozwolił nam na bliższe poznanie się i spędzenie wspólne czasu poza nauką. Pobyt w parku obfitował w wiele niespodzianek. Były to trasy do przejścia o różnym stopniu trudności, tyrolka, spacer po palach, żyroskop i wielki skok dla odważnych, zabawy w zamku oraz przejazd kolejką. Nad bezpieczeństwem cały czas czuwali instruktorzy. Każdy mógł spróbować swoich sił i odwagi w wybranym miejscu.

Tuż przed wyjazdem dzieci miały również możliwość zakupienia pamiątek. Dodatkową atrakcją było ognisko z pysznymi kiełbaskami.

Wszyscy bawiliśmy się super i postanowiliśmy, że jeszcze tu wrócimy. Może
w kolejnym roku nauki !

                                                                                       ZDJĘCIA                   p. Bożena Trzeszczkowska

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach