Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Przedszkolaki w Wiosce Sołtysowej.

 

      IMG 20210610 093447441 CopyW dniach 9- 10 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych odwiedziły Wioskę Sołtysowej w Pomigaczach. Jest to znakomite miejsce na wypoczynek oraz ciekawą edukację. Kontakt z przyrodą i zwierzętami, nieograniczona przestrzeń pobudza i inspiruje dzieci

do kreatywnej zabawy, co w dobie pandemii jest niezwykle ważne i potrzebne do prawidłowego ich rozwoju.

            Największą atrakcją było dojenie sztucznej krowy. Poza tym dzieci odwiedziły chatę Sołtysowej, zwiedzały mini zoo, bawiły się z Farmerami oraz degustowały wodę z ziołami
z tamtejszego ogródka. Na zakończenie upiekły kiełbaski przy wspólnym ognisku.

            Wioska Sołtysowej przeniosła dzieci w farmerski klimat oraz pozwoliła wyszaleć się na całego. Wyjazd dostarczył wielu wspomnień i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

                       ZDJĘCIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach