Dzisiaj jest: 2 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”- DZIEŃ DZIECKA

NA CZOŁÓWKE 2 Copy01 czerwca nasza szkoła obchodziła Międzynarodowy Dzień Dziecka, Tradycją stało się już, że imprezie towarzyszyły zawody sportowe czyli świetna okazja do promocji aktywności fizycznej. Odbyły się mecze piłki nożnej, biegi, przeciąganie liny, skoki w dal, rzuty beretem i strzelanie. Nasze Dzieciaki doskonale sobie poradziły ze wszystkimi wyzwaniami. Dużym zainteresowaniem cieszył się dmuchany plac zabaw. Nie zabrakło też aktywności plastycznej, podczas której dzieci mogły namalować obrazki na folii. Między atrakcjami można było „ wpaść na grilla” i skosztować pyszne kiełbaski lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w Foto Budce.

ZDJĘCIA                                               Magdalena Tomkiel

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach