Dzisiaj jest: 24 Września 2023    |    Imieniny obchodzą: Dora, Gerard, Teodor
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Bezpieczne podczas wakacji – spotkanie profilaktyczne z policjantem.

bezpieczne wakacje na CZOŁÓWKĘZbliżają się wakacje, dlatego naszą szkołę odwiedziła pani policjant, aby przypomnieć uczniom zasady bezpiecznego zachowania się podczas letniego wypoczynku. Przedszkolaki i klasy I-III utrwalili sobie zasady poruszania się na drodze, zasady właściwego przechodzenia przez jezdnię oraz jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem. Poruszony został temat zasad ograniczonego zaufania w stosunku do obcych oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców. Rozmawialiśmy również o tym jak rozważnie korzystać z kąpielisk w okresie wakacji. Na zakończenie dzieci podziękowały za cenne rady, miejmy nadzieje, że nie zapomną o nich podczas korzystania z letniego wypoczynku.

ZDJĘCIA                                              Magdalena Tomkiel

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach