Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Dzień Mamy i Taty – Szkolne Święto Rodziców

dzmt„Bo moi rodzice najlepsi są przecież,

I kocham ich bardzo, najbardziej na świecie.

Gdy mama się śmieje i tata się śmieje,

to wokół świat cały pięknieje.”

Rodzice pełnią niezwykle ważną rolę w życiu każdego dziecka. To oni zapewniają dzieciom bezpieczeństwo oraz stabilność psychiczną, materialną, społeczną i emocjonalną. To dzięki nim każdy mały człowiek może się rozwijać, przejmować wartości i wzory zachowań.

Wyrazem szacunku i wdzięczności dla rodziców jest Dzień Mamy i Taty – święto obchodzone w naszej szkole na przełomie maja i czerwca. Niestety,  z powodu ograniczeń pandemicznych, nie mogliśmy spotkać się na uroczystości. Dzieci jednak pamiętały o swoich rodzicach i na różne sposoby próbowały wyrazić swoją miłość i wdzięczność.

Z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały upominki, uczyły się piosenek i wierszy, malowały portrety swoich rodziców. Opowiadały też o ich pracy i ulubionych zajęciach.

Mamy ogromną nadzieję, że dzieci „stanęły na wysokości zadania”, a rodzice są dumni ze swoich pociech.

Galeria

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach