Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

101 Rocznica Urodzin Patrona Szkoły

101 Copy„Kochamy, pamiętamy, trwamy...”

Pod takim hasłem obchodziliśmy 101. urodziny Jana Pawła II w naszej szkole. Tego dnia społeczność szkolna zgromadziła się przy pomniku Patrona . Na początku Dyrektor szkoły powitał wszystkich i wprowadził w tematykę spotkania. Następnie odmówiliśmy "Litanię do Świętego Jana Pawła II" pod przewodnictwem ks. proboszcza Andrzeja Ulaczyka. W dalszej części zaśpiewaliśmy "Barkę" oraz zostały zapalone znicze przez przedstawicieli poszczególnych klas. Najmłodsi uczniowie przygotowali niespodziankę poprzez ustawienie się tworząc rocznicę cyfrę 101- tegoroczną rocznicę urodzin Patrona.

ZDJĘCIA

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach