Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Praca szkoły w czasie ograniczenia jej funkcjonowania

Szanowni Rodzice,

w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń od 27 marca do 9 kwietnia 2021r zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. W naszej szkole dzieci z oddziałów przedszkolnych przechodzą na system nauczania zdalnego podobnie jak wszystkie klasy szkoły podstawowej.

Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych
i służb porządkowych oraz uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Uczniowie ci będą mogli uczęszczać do szkoły na zajęcia lekcyjne oraz zajęcia specjalistyczne (rewalidacyjne, logopedyczne).

Wychowawcy poszczególnych klas skontaktują się z rodzicami uczniów, którym opieka taka przysługuje. Proszę aby rodzice zadeklarowali czy dziecko będzie korzystało z opieki podczas zajęć lekcyjnych czy też jedynie będzie uczestniczyło w zajęciach specjalistycznych (wszelkich informacji dotyczących przebiegu zajęć rewalidacyjnych udzielą nauczyciele specjaliści - zachęcam rodziców do kontaktu z nimi).

Z poważaniem,
dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II, mgr Jacek Falkowski.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach