Dzisiaj jest: 22 Lipca 2024    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   
Filtr
 • Życzenia na Wielkanoc 2016

  życzenia wielkanocne

 • Życzenia Wielkanocne 2013

  JezusPamiętając o naszych przyjaciołach, o tych wszystkich, którzy na co dzień wędrują z nami po ścieżkach wiedzy i mądrości, którzy razem z nami w trudzie poszukują prawdy, miłości i piękna, a więc naszym uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, współpracownikom oraz korzystającym z naszego serwisu składamy Wielkanocne Życzenia.

  Niech te Święta będą czasem spokoju i radości, wolnym od trosk. Niech Zmartwychwstały Pan obdarza wszystkich swoimi łaskami, niech obudzi w nas wszystko to, co najpiękniejsze i prowadzi do pełni życia.

  Radosnych Świąt Wielkanocy

  składa dyrekcja szkoły

  Marta Warpechowska

  Jan Falkowski

 • Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

  W imieniu prob. wyszkowskiego ks. dra Andrzeja Ulaczyka, naszych katechetów (ks. Grzegorza i p. R. Olszańskiej) oraz rekolekcjonisty ks. Piotra Klejzerowicza, społeczność Zespołu Szkół im. Jana Pawła II zapraszamy na Szkolne Rekolekcje Wielkopostne, które odbedą sie w naszej szkole 12 i 13 marca w godz. 8.00 - 12.00. Rekolekcje  wspólnie z ks. Piotrem będzie prowadził także ks. Andrzej Witerski.

  Zapraszamy do prawdziwego przeżycia tych rekolekcji w duchu pokory i miłości. Ten czas jest dany specjalnie dla nas - nie zmarnujmy go...!

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach