Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Kartka dla Seniora - projekt socjalny we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Wyszkach.

 

IMG 3798IMG 3753

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, które w tym roku ze względu na pandemię będą dla wielu osób wyjątkowo trudne, dzieci z klas I-III z wielką chęcią zaangażowały się w akcję KARTKA DLA SENIORA. Aby wywołać w tym wyjątkowym czasie uśmiech na twarzach osamotnionych seniorów, uczniowie własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, które zostaną przekazane starszym osobom. Przy okazji podjęty został z dziećmi trudny temat samotności, nie tylko wśród osób starszych. Dzieci w tym trudnym temacie wykazały się dużą dawką empatii oraz wielką chęcią niesienia pomocy, na różne sposoby. Była to ważna i potrzebna lekcja życzliwości i szlachetności.

Zdjęcia                                                                                         Magdalena Tomkiel – pedagog

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach