Dzisiaj jest: 2 Grudnia 2023    |    Imieniny obchodzą: Balbina, Paulina, Bibiana
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Spotkanie opłatkowe w grupach przedszkolnych.

IMG 20201222 085533587„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,  
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
 
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich…’’

           

Święta Bożego Narodzenia dla wielu to najpiękniejsze, najbardziej rodzinne, pełne miłości i radości chwile, które zapewne każdy z nas chciałby aby trwały dłużej. Pewnie dlatego już z początkiem grudnia czuć , słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego dnia, który łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością i życzliwością.

Tak też było i w naszych grupach przedszkolnych. Wspólne wykonywanie ozdób świątecznych, ubieranie choinki, dekorowanie sali, nauka kolęd i pastorałek, a wszystko po to, by tak długo oczekiwany dzień Wigilii klasowej był jeszcze bardziej uroczysty.

 Wreszcie nadszedł ten dzień, dzień inny niż wszystkie….

Od rana w każdej grupie przedszkolaków czuć było świąteczną, radosną atmosferę. Dzieci z wielką radością pomagały w przygotowaniach do Wigilii, a w powietrzu unosił się zapach pierników i pomarańczy.

Spotkania zaczęły się od złożenia bożonarodzeniowych życzeń. Niestety ze względu na panujący stan epidemiczny nie było tradycyjnego dzielenia się opłatkiem.

Podczas wieczerzy Wigilijnej dzieci ze smakiem degustowały symboliczne potrawy.
Na stole nie zabrakło również słodkości na czele z pierniczkami. W tle rozbrzmiewały kolędy.

Miłym akcentem była wizyta Dyrekcji naszej Szkoły, pana dyrektora Jacka Falkowskiego i pani dyrektor Marty Warpechowskiej, którzy odwiedzili każdą grupę przedszkolną składając najlepsze życzenia świąteczne.

Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich, podkreślały rangę tego wyjątkowego dnia.

Takie podniosłe chwile pełne magii, uroku i radości nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców za wsparcie materialne i duchowe w organizacji spotkania wigilijnego.

Życzymy wszystkim tak bardzo cennego zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2021 roku.

GALERIA                                                         Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach