Dzisiaj jest: 22 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

STOP HEJTOWI

Drodzy Rodzice,

w związku z realizacją „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań - Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” Komenda Główna Policji przyczyniła się do nagrania spotu profilaktycznego o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży skierowanego głównie do rodziców.

Zgodnie ze wskazaniem Podlaskiego Kuratora Oświaty pragnę, za pośrednictwem strony internetowej szkoły przekazać informacje dotyczące zjawiska hejtu i dyskryminacji. W czasie trwania epidemii COVID-19 powinniśmy zwracać uwagę i reagować na zaobserwowane potencjalne zagrożenia jakie niesie za sobą rozpowszechnianie nieuzasadnionych treści opartych na dyskryminacji i uprzedzeniach.

Poniżej załączam linki do spotów o tematyce związanej z hejtem.

1)  https://www.kuratorium.bialystok.pl/wp-content/uploads/2020/12/mswia-hejt-audiodeskrypcja.mp4 

2) https://www.kuratorium.bialystok.pl/wp-content/uploads/2020/12/mswia-bez-audiodeskrypcji.mp4 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach, mgr Jacek Falkowski

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach