Dzisiaj jest: 22 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Mikołajki 2020

 1M

                                                                   „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,

                                                                   Wszystkie dzieci na Niego czekają.

                                                                   Moc prezentów każdemu przyniesie,

                                                                           Każde dziecko z prezentów się cieszy…”

Mikołajki – to święto szczególnie wyczekiwane przez dzieci. Obchodzimy je                            6 grudnia – wtedy przypadają imieniny Mikołaja, a w kalendarzu katolickim – wspomnienie świętego, który był biskupem – Mikołaja z Miry. To świetna okazja do wręczenia prezentów i wizyty Św. Mikołaja.

      Taka wizyta zrobiła ogromne wrażenie na dzieciach z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. W tym roku Mikołaj odwiedził nas nieco wcześniej, bo już 4 grudnia. Pomimo braku śniegu, Mikołaj nie zawiódł, dotarł do najmłodszych zaraz po śniadaniu. Potem odwiedził oddział 5-latków, a po obiedzie – grupę 6-latków. Przedszkolaki były szczęśliwe i zadowolone, a kiedy znalazły się blisko Świętego – troszkę zawstydzone. Oprócz prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Dzieci odwdzięczyły się pięknie śpiewanymi piosenkami, recytowanymi wierszami i własnoręcznie przygotowanymi pracami plastycznymi. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i pląsów oraz pamiątkowych zdjęć. Maluchy przygotowały też niezwykłemu gościowi ciasteczka, a jego reniferom – marchewki.  

Chwile spędzone ze Świętym Mikołajem pozwoliły nam poczuć magię nadchodzących świąt. Z niecierpliwością czekamy na nie i na kolejne spotkanie ze Świętym z Laponii.

Zespół Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego

Galeria

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach