Dzisiaj jest: 25 Maja 2024    |    Imieniny obchodzą: Grzegorz, Urban, Magda

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Przedszkole w okresie wakacyjnym

Dotyczy dzieci z oddziałów przedszkolnych.

          W związku z pełnionym przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Wyszkach wakacyjnym dyżurem   (w miesiącu sierpniu) dzieciom z oddziałów przedszkolnych, będzie przeprowadzona rekrutacja dla dzieci, które chciałyby skorzystać z opieki. Proszę rodziców o wypełnienie stosownych wniosków w dniach 8-9.07.2020r. w sekretariacie szkoły.

Dyrektor SP im. JP II, mgr Jacek Falkowski

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach