Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020

                     

RAW 1877 wynik„ Jeśli chcesz znaleźć źródło,

musisz iść do góry pod prąd.

Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj,

Wiesz, że ono musi tu gdzieś być… ‘’

Św. Jan Paweł II

„ Tryptyk rzymski ‘’

       26 czerwca br. o godz. 9.00 odbyło się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Z uwagi na pandemię koronawirusa, podczas oficjalnej uroczystości obecne były tylko dwie klasy szkoły podstawowej VII i VIII. W mniejszym również składzie przybyli zaproszeni goście; Wójt Gminy Wyszki Pan Mariusz Korzeniewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Angielczyk oraz inspektor do spraw oświaty w gminie Pani Agnieszka Piotrowska.

 

 

Na początku uroczystości wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Następnie dyrektor szkoły Pan Jacek Falkowski powitał gości, Radę Pedagogiczną na czele z Panią dyrektor Martą Warpechowską , rodziców i młodzież szkolną.

Uczniowie z klasy VIII uroczyście przekazali sztandar szkoły wybranym przedstawicielom z klasy VII. Zgodnie z ceremoniałem odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów kończących szkołę podstawową. Następnie została przedstawiona krótka część artystyczna w wykonaniu klasy VIII. Abiturienci wyrazili swą wdzięczność za 8 lat nauki w tej szkole. Podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę, wartości i umiejętności. W dalszej kolejności wręczono świadectwa ukończenia szkoły i nagrody książkowe za naukę, godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym oraz sporcie i 100% frekwencję. Uczeń klasy VIII Kacper Kamiński zdobył tytuł „ Lolek ‘’ w Szkolnym Konkursie na najlepszego kolegę i naśladowcę Karola Wojtyły- św. Jana Pawła II. Nominowane do tego tytuły zostały również Izabela Malinowska i Kornelia Angielczyk. Następnie delegacja złożyła kwiaty przy pomniku patrona szkoły-Św. Jana Pawła II. Wspólnie odśpiewana została ulubiona pieśń „ Barka ‘’ . Na zakończenie uroczystości zabrał głos wójt, który pogratulował wszystkim uczniom wysokich osiągnięć w nauce i życzył dostania się do wymarzonych szkół. Wręczył podziękowania i nagrody książkowe uczniom klas VIII i VII , którzy należeli do Młodzieżowej Rady Gminy Wyszki. Wyraził nadzieję, że zdobyte doświadczenie samorządowe zaowocuje w dorosłym życiu. Oficjalną uroczystość zakończył Pan dyrektor składając życzenia uczniom i nauczycielom udanych i bezpiecznych wakacji. Świadectwa uczniom z klas młodszych wręczyli już wychowawcy w przygotowanych salach zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

 

GALERIA                                                                                                          Anna Twarowska

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach