Dzisiaj jest: 28 Maja 2023    |    Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Oddziały przedszkolne (na hali sportowej) – 25.06.2020r.

Dzieci wchodzą na salę z opiekunami z zachowaniem reżimu sanitarnego – spotkania z wychowawcami będą trwały do ok. pół godziny aby przygotować halę na kolejne spotkania.

godz. 9:00 grupa 3,4 latki „A”, p. Anna Wyszkowska-Kondraciuk

godz. 10:00grupa 3,4 latki „B”, p. Emilia Falkowska

godz. 11:00grupa 5-latki, p. Elżbieta Ułaszonek

godz. 12:00oddział „0”, p. Bożena Trzeszczkowska

Klasy I-VIII – 26.06.2020r.

Uczniowie odbierają świadectwa z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na spotkania wchodzą jedynie dzieci. Bardzo proszę rodziców aby poczekali na dzieci na placu szkolnym .

godz. 9:00zakończenie roku szkolnego klasa VIII i VII (na hali sportowej) z udziałem dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli uczących w tych klasach, zaproszonych gości.

godz. 10:15klasy I-III (spotkania uczniów z wychowawcami w klasach – nowe skrzydło budynku, klasa I - sala nr 12, klasa II – sala nr 13, klasa III – sala nr 14)

godz. 11:15klasy IV-VI (spotkania z wychowawcami w klasach – nowe skrzydło budynku, klasa IV - sala nr 12, klasa V – sala nr 14, klasa VIA – sala nr 22, klasa VIB – sala nr 24)

WAŻNE!

  • W przypadku gdy dziecko nie będzie mogło odebrać świadectwa zgodnie z zaproponowanym harmonogramem zakończenia roku szkolnego, będzie można je odebrać w innym terminie w sekretariacie szkoły (do 10 lipca 2020r.)
  • W związku z zakończeniem nauczania w szkole podstawowej przez klasę ósmą o godz. 9:00, uczniom tym (klasa VIII i VII) będzie zapewniony dowóz do szkoły (kurs autokarów zostanie podany). Na pozostałe spotkania z wychowawcami proszę rodziców o przywiezienie dzieci we własnym zakresie.
  • W czasie spotkań obowiązują wytyczne GIS związane z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19.
   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach