Dzisiaj jest: 4 Czerwca 2023    |    Imieniny obchodzą: Helga, Karol, Franciszek
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Zdalna Szkoła

IMG 8009Dzisiejszego dnia zostały przekazane naszej szkole laptoty, zakupione przez organ prowadzacy (Urząd Gminy w Wyszkach) w ramach projektu "Zdalna Szkoła". Na rzecz Szkoły: uczniów i nauczycieli nowy sprzęt przekazał Wójt Gminy Wyszki pan Mariusz Korzeniewski na ręce dyrekcji pana Jacka Falkowskiego i pani Marty Warpechowskiej. Pan Wójt zaznaczył, że w przypadku uzyskania dofinansowania w kolejnym projekcie "Zdalna Szkoła +" Szkoła może liczyć na kolejnych kilkanaście laptopów.

 

 

 

 

IMG 8008IMG 8011

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach