Dzisiaj jest: 11 Grudnia 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Ubezpieczenie uczniów

Warunki ubezpieczenia uczniów w roku szk. 2016/2017

komunikatSzanowni Państwo

Z dniem 1 kwietnia 2016 roku weszły w życie przepisy Ustawy z dn. 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej dotyczące obowiązków informacyjnych na rzecz Ubezpieczonych w przypadku zawierania umów na cudzy rachunek, w szczególności umów ubezpieczenia grupowego. Jedną z takich form ubezpieczenia grupowego jest ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych.

Ponieważ nasza szkoła w takim ubezpieczeniu pośredniczy, wypełniając obowiązek informacyjny o rodzaju i warunkach ubezpieczenia prezentujemy ulotkę informacyjną opracowaną specjalnie dla rodziców, a w niej link do pełnej informacji o tym ubezpieczeniu.

Prosimy wszystkich rodziców uczniów z naszej szkoły o zapoznanie się przynajmniej z treścią tej ulotki:

Czytaj więcej: Warunki ubezpieczenia uczniów w roku szk. 2016/2017