Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Turniej wiedzy bankowej dla klas I-III

turniej skoW piątek 1 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się turniej wiedzy bankowej. Wzięły w nim udział klasy I-III. Honorowymi gośćmi zasiadającymi w jury byli:

• Dyrektor BS w Brańsku o. w Wyszkach p. Barbara Wyszkowska-Perkowska,
  • Dyrektor szkoły p. Jan Falkowski,
  • W-ce dyrektor p. Marta Warpechowska.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny kl. I, IIA, IIB, III.

Uczestnicy startowali w sześciu konkurencjach. Rozwiązywali rebusy i krzyżówki, wyjaśniali przysłowia. Wzięli udział w konkursie „Mistrz liczenia”. Świetnie odpowiadali na pytania w konkursie „trzech pytań”. Bezbłędnie ułożyli z puzzli banknoty z różnymi nominałami. Każda klasa zaprezentowała również hasła o oszczędzaniu, które były przygotowane kilka dni wcześniej. Wszyscy uczniowie wzięli aktywny udział w turnieju, ponieważ do poszczególnych konkurencji przystępowały inne dzieci tak, aby wszyscy mogli się zaprezentować.
Wychowawczynie klas I-III dzielnie wspierały swoje drużyny.
Na zakończenie w imieniu całej komisji pani dyrektor BS w wyraziła swój podziw wszystkim uczestnikom turnieju oraz przedstawiła klasyfikację. Wyniki przedstawiają się następująco:

• I miejsce -  klasa IIA i klasa III
  • II miejsce - klasa IIB i klasa I

Miłym akcentem było wręczenia dyplomów i nagród, ufundowanych przez BS  w Wyszkach.
Pan dyrektor złożył gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju.
Impreza przebiegała w atmosferze zdrowej rywalizacji, miała charakter dobrej zabawy i zachęcała do oszczędzania w SKO.

Opiekun SKO
Krystyna Zabrocka