Dzisiaj jest: 18 Listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Co wiecie o królowej Elżbiecie?

      17 kwietnia grupa uczniów z klasy IIIB gimnazjum zrealizowała projekt edukacyjny, „Co wiecie o królowej Elżbiecie? ”. Tego dnia gimnazjaliści przeprowadzili lekcję w klasie II SP. Najpierw zadaniem dzieci było wykonanie testu, w którym musiały odpowiedzieć na przygotowane przez starszych kolegów pytania. Dotyczyły one osoby królowej Elżbiety II, jej rodziny, zainteresowań.

Mimo młodego wieku, uczniowie popisali się sporą wiedzą na temat brytyjskiej monarchini. Najlepiej poradził sobie w teście Adam N. Następnie drugoklasiści obejrzeli prezentację dotyczącą królowej Elżbiety, w której były zawarte m.in. odpowiedzi na pytania z testu. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i zgodnie stwierdziły, że bardzo podobała im się lekcja przeprowadzona przez starszych kolegów. Miłym akcentem na zakończenie zajęć były przygotowane przez gimnazjalistów upominki. Przebieg lekcji nadzorował opiekun projektu.

A Wy, co wiecie o królowej Elżbiecie?

Grupa projektowa:

Marcin Bańkowski

Dominik Marczuk

Mateusz Piotrowski

Katarzyna Sawoniuk

Rafał Sienicki

Opiekun projektu: Justyna Copiuk-Suszyńska

   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach