Dzisiaj jest: 18 Czerwca 2019    |    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej

 PODSUMOWANIE  OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH w Szkole Podstawowej
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Opiekun: p. Wiesław Tyszkiewicz


I. Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 04.10.2011r. Bielsk Podlaski

II miejsce – Kowalczyk Kamil kl. VI                                                                                    

VIII miejsce – Rzepniewski Wojciech kl. VI                                                                           

V miejsce – Bazylewska Patrycja


II. Półfinał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych 12.10.2011r. Wasilków

XII  miejsce – Kowalczyk Kamil – awans do finału mistrzostw województwa  

III. Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych 22.10.2011

XXII miejsce – Kowalczyk Kamil (60 startujących)

IV. IV Uliczny Bieg Jesienny ,,Od Karolka do Karola” 13.10.2011r Łapy

I miejsce – Kowalczyk Kamil                                                                                                    

V miejsce – Rzepniewski Wojciech                                                                                           

X miejsce – Mierzwiński Adam                                                                                              

VII miejsce – Wyszkowska Gabriela

V. Mistrzostwa powiatu bielskiego w piłce nożnej 06.10.2011r. Bielsk Podlaski, V miejsce
1.    Zabrocki Michał
2.    Mierzwiński Adam
3.    Rzepniewski Wojciech
4.    Łukaszewicz Marek
5.    Trzeszczkowski Sylwester
6.    Kowalczyk Kamil
7.    Łuczaj Kamil
8.    Olszański Patryk
9.    Piotrowski Adrian
10.    Borowski Robert

VI. Mistrzostwa powiatu w badmintonie Wyszki 08.11.2011r., IV miejsce chłopców i dziewcząt
1.    Natalia Tadejko
2.    Natalia Zabrocka
3.    Patrycja Bazylewska
4.    Emilia Filipczuk
5.    Kamila Borowska

1. Ireneusz Paszkowski
2. Kacper Falkowski
3. Wojciech Rzepniewski
4. Marek Łukaszewicz


VII. Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym  Wyszki 18.11.2011r. IV miejsce dziewcząt, V miejsce chłopcy

1.    Natalia Tadejko
2.    Kinga Młodzianowska
3.    Kamila Borowska
4.    Aleksandra Warpechowska

1.    Sylwester Trzeszczkowski
2.    Adam Mierzwiński
3.    Kamil Kowalczyk
4.    Wojciech Rzepniewski

 

Wiesław Tyszkiewicz

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach