Dzisiaj jest: 18 Listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Osiągnięcia uczniów w kategorii chłopców gimnazjum

 

PODSUMOWANIE  OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH w Gimnazjum
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Opiekun: p. Jacek Falkowski

 


I. Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 27.09.2011r.


9 miejsce Bańkowski Radosław – awans do finału grupy południowej w Supraślu 13.10.2011r.


II. Międzyszkolne mistrzostwa w piłce nożnej ,,Wrzesień miesiącem młodego piłkarza” – Brańsk 30.09.2011r., III miejsce

1.    Falkowski Albert
2.    Górski Paweł
3.    Koszycki Andrzej
4.    Mieszczyński Patryk
5.    Niewiński Przemysław
6.    Olszański Adrian
7.    Piotrowski Mateusz
8.    Radkiewicz Dawid
9.    Rzepniewski  Paweł
10.    Topczewski Damian
11.    Topczewski Mateusz


III. Turniej piłkarski Coca-Cola Cup 2012  -  07.10.2011r. runda eliminacyjna, II miejsce


1.    Radkiewicz Dawid
2.    Góeski Paweł
3.    Piotrowski Mateusz
4.    Koszycki Andrzej
5.    Topczewski Damian
6.    Niewiński Przemysław
7.    Skórak Wojciech
8.    Górski Dawid
9.    Topczewski Mateusz
10.    Rzepniewski Paweł

IV. IV Uliczny Jesienny Bieg ,,Od Karolka do Karola” 13.10.2011r.

miejsca medalowe I – X
Klasa I-II
2 miejsce Przemysław Niewiński
4 miejsce Radosław Niewiński
8 miejsce Maciej Odachowski
9 miejsce Paweł Rzepniewski
10 miejsce Daniel Górski
Klasa III
4 miejsce Andrzej Koszycki
9 miejsce Mateusz Piotrowski

V. Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 27.10.2011r. , III miejsce; awans do mistrzostw grupy południowej


1.    Górski Dawid
2.    Topczewski Mateusz
3.    Piotrowski Mateusz
4.    Kamiński Jakub
5.    Bębenek Jakub
6.    Falkowski Albert
7.    Marczuk Kamil
8.    Górski Paweł
9.    Niewiński Przemysław
10.    Niewiński Radosław


VI. Mistrzostwa powiatu w badmintonie Wyszki 09.11.2011r.


1.    Radkiewicz Dawid
2.    Górski Paweł
3.    Hryniewicki Szymon
4.    Wiktoruk Jarosław


I miejsce – awans do mistrzostw grupy południowej – Choroszcz 25.11.2011r. III miejsce


VII. Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym  Wyszki 17.11.2011r. III miejsce


1.    Górski Paweł
2.    Radkiewicz Dawid
3.    Łochnicki Sebastian
4.    Olszański Adrian

 

Jacek Falkowski

 


   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach