Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa grupy południowej w badmintonie szkół podstawowych

 

Komunikat

z Igrzysk Dzieci grupy południowej w badmintonie

 

14 listopada 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach rozegrano igrzyska grupy południowej w badmintonie. Do uczestnictwa w zawodach zakwalifikowały się następujące szkoły:

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa grupy południowej w badmintonie szkół podstawowych

V Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w naszym gimnazjum

turniej piłkarski14 kwietnia b.r. po raz kolejny reprezentacje klas gimnazjum w Wyszkach spotkały się na sali sportowej aby rywalizować o tytuł najlepszej drużyny w szkole. W zmaganiach piłkarskich wzięło udział pięć drużyn:
Klasa IIIA: Mateusz Trzeszczkowski, Przemysław Kowalewski, Jakub Łuczaj, Krzysztof Olszański, Piotr Sasinowski, Patryk trzeszczkowski, Szymon Bębenek, Krystian Olendzki

Czytaj więcej: V Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w naszym gimnazjum

Parafiada 2013

parafiadaParafiada, jest to tygodniowe Święto Sportu, Kultury i Wiary, adresowane do dzieci i młodzieży z całej Polski i zza granicy. Nasza młodzież z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach, reprezentująca naszą parafię, wzięła udział dnia 15.06.2013r. w II Diecezjalnej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży w Węgrowie. Mimo wielu dyscyplin, my wzięliśmy udział w trzech:

Turniej Piłki Nożnej w kategorii Chłopcy Szkoła Gimnazjalna.

Tenis Stołowy w kategorii Chłopcy Szkoła Gimnazjalna.

Tenis Stołowy w kategorii Dziewczęta Szkoła Podstawowa.

 

Zajęliśmy super miejsca – z czego jesteśmy bardzo dumni:

1 – miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w kategorii Chłopcy Szkoła Gimnazjalna.

1 – miejsce w Tenisie Stołowym w kategorii Chłopcy Szkoła Gimnazjalna.

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy !!!

opiekun ks. Grzegorz

V Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

turniej piłki halowejW środę 13.04.2016 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach odbył się V Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach – chłopców i dziewcząt. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn reprezentujących 4 szkoły:
•    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łubinie Kościelnym – 1 drużyna (chłopców)
•    Szkoła Podstawowa im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Strabli – 2 drużyny (po jednej w kategorii chłopców i dziewcząt)
•    Szkoła Podstawowa im. ks. F. J. Falkowskiego w Topczewie – 3 drużyny (1 dziewcząt i 2 chłopców)
•    Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wyszkach – 3 drużyny (1 dziewcząt i 2 chłopców).

Czytaj więcej: V Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

II Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

W sobotę, 2 marca b.r. odbył się II Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, zorganizowany przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego szkoły w Wyszkach. Na hali sportowej zgromadziło się ok. 40 zawodników reprezentujących drużyny piłkarskie ze szkół podstawowych w Strabli, Topczewie oraz Wyszkach.

Czytaj więcej: II Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Podstawowych

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach

   Uczniowie SP im. JPII wielokrotnie reprezentują swoją szkołę w zawodach w różnych dyscyplinach sportowych i zmagają się w uczciwej rywalizacji z reprezentacjami innych szkół, których w naszym powiecie jest ok. 20.

Czytaj więcej: Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach

Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej

 PODSUMOWANIE  OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH w Szkole Podstawowej
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Opiekun: p. Wiesław Tyszkiewicz


I. Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 04.10.2011r. Bielsk Podlaski

II miejsce – Kowalczyk Kamil kl. VI                                                                                    

VIII miejsce – Rzepniewski Wojciech kl. VI                                                                           

V miejsce – Bazylewska Patrycja


II. Półfinał wojewódzki w indywidualnych biegach przełajowych 12.10.2011r. Wasilków

XII  miejsce – Kowalczyk Kamil – awans do finału mistrzostw województwa  

III. Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych 22.10.2011

XXII miejsce – Kowalczyk Kamil (60 startujących)

IV. IV Uliczny Bieg Jesienny ,,Od Karolka do Karola” 13.10.2011r Łapy

I miejsce – Kowalczyk Kamil                                                                                                    

V miejsce – Rzepniewski Wojciech                                                                                           

X miejsce – Mierzwiński Adam                                                                                              

VII miejsce – Wyszkowska Gabriela

V. Mistrzostwa powiatu bielskiego w piłce nożnej 06.10.2011r. Bielsk Podlaski, V miejsce
1.    Zabrocki Michał
2.    Mierzwiński Adam
3.    Rzepniewski Wojciech
4.    Łukaszewicz Marek
5.    Trzeszczkowski Sylwester
6.    Kowalczyk Kamil
7.    Łuczaj Kamil
8.    Olszański Patryk
9.    Piotrowski Adrian
10.    Borowski Robert

VI. Mistrzostwa powiatu w badmintonie Wyszki 08.11.2011r., IV miejsce chłopców i dziewcząt
1.    Natalia Tadejko
2.    Natalia Zabrocka
3.    Patrycja Bazylewska
4.    Emilia Filipczuk
5.    Kamila Borowska

1. Ireneusz Paszkowski
2. Kacper Falkowski
3. Wojciech Rzepniewski
4. Marek Łukaszewicz


VII. Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym  Wyszki 18.11.2011r. IV miejsce dziewcząt, V miejsce chłopcy

1.    Natalia Tadejko
2.    Kinga Młodzianowska
3.    Kamila Borowska
4.    Aleksandra Warpechowska

1.    Sylwester Trzeszczkowski
2.    Adam Mierzwiński
3.    Kamil Kowalczyk
4.    Wojciech Rzepniewski

 

Wiesław Tyszkiewicz

Osiągnięcia uczniów w kategorii chłopców gimnazjum

 

PODSUMOWANIE  OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH w Gimnazjum
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Opiekun: p. Jacek Falkowski

 


I. Mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych 27.09.2011r.


9 miejsce Bańkowski Radosław – awans do finału grupy południowej w Supraślu 13.10.2011r.


II. Międzyszkolne mistrzostwa w piłce nożnej ,,Wrzesień miesiącem młodego piłkarza” – Brańsk 30.09.2011r., III miejsce

1.    Falkowski Albert
2.    Górski Paweł
3.    Koszycki Andrzej
4.    Mieszczyński Patryk
5.    Niewiński Przemysław
6.    Olszański Adrian
7.    Piotrowski Mateusz
8.    Radkiewicz Dawid
9.    Rzepniewski  Paweł
10.    Topczewski Damian
11.    Topczewski Mateusz


III. Turniej piłkarski Coca-Cola Cup 2012  -  07.10.2011r. runda eliminacyjna, II miejsce


1.    Radkiewicz Dawid
2.    Góeski Paweł
3.    Piotrowski Mateusz
4.    Koszycki Andrzej
5.    Topczewski Damian
6.    Niewiński Przemysław
7.    Skórak Wojciech
8.    Górski Dawid
9.    Topczewski Mateusz
10.    Rzepniewski Paweł

IV. IV Uliczny Jesienny Bieg ,,Od Karolka do Karola” 13.10.2011r.

miejsca medalowe I – X
Klasa I-II
2 miejsce Przemysław Niewiński
4 miejsce Radosław Niewiński
8 miejsce Maciej Odachowski
9 miejsce Paweł Rzepniewski
10 miejsce Daniel Górski
Klasa III
4 miejsce Andrzej Koszycki
9 miejsce Mateusz Piotrowski

V. Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 27.10.2011r. , III miejsce; awans do mistrzostw grupy południowej


1.    Górski Dawid
2.    Topczewski Mateusz
3.    Piotrowski Mateusz
4.    Kamiński Jakub
5.    Bębenek Jakub
6.    Falkowski Albert
7.    Marczuk Kamil
8.    Górski Paweł
9.    Niewiński Przemysław
10.    Niewiński Radosław


VI. Mistrzostwa powiatu w badmintonie Wyszki 09.11.2011r.


1.    Radkiewicz Dawid
2.    Górski Paweł
3.    Hryniewicki Szymon
4.    Wiktoruk Jarosław


I miejsce – awans do mistrzostw grupy południowej – Choroszcz 25.11.2011r. III miejsce


VII. Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym  Wyszki 17.11.2011r. III miejsce


1.    Górski Paweł
2.    Radkiewicz Dawid
3.    Łochnicki Sebastian
4.    Olszański Adrian

 

Jacek Falkowski

 


   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach