Dzisiaj jest: 25 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Marek, Jarosław, Wasyl

Sukces naszych uczniów w konkursie "Podłaźniczka Bożonarodzeniowa Podlasian"

konkursUczniowie SP wzięli udział w konkursie „Podłaźniczka Bożonarodzeniowa Podlasian” organizowanym przez ZS nr 4 im Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim. Konkurs obejmował 7 kategorii, w których można było zgłaszać prace indywidualnie lub grupowo.
Ideą konkursu było ocalenie i propagowanie niepowtarzalnych tradycji oraz obyczajów przepięknej kultury Podlasia na inne obszary Polski.

Celem przyświecającym organizatorom była zaś promocja prac o znaczących walorach artystycznych oraz upowszechnianie wśród młodzieży różnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi.
Reprezentanci naszej szkoły - uczniowie kl. IV i V wzięli udział w kategorii szopka i wycinanka i zdobyli następujące miejsca:
miejsce I ex aequo – ucz. kl. IV Aleksandra Łuczaj i Jowita Malinowska
miejsce III – ucz. kl. V Karolina Borowska
Naszym uczniom serdecznie dziękujemy za chętne wzięcie udziału w konkursie i godne reprezentowanie szkoły. Gratulujemy także zdobycia czołowych miejsc w wybranej kategorii.

Mateusz Sadowski