Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Wytwory wyobraźni uczniów z kl. VI

makiety

W dniu 22 września 2015r. uczniowie na lekcji techniki pracowali twórczo metodą projektu. Mieli za zadanie wykonać makietę mieszkania według zaprojektowanego planu. Do wykonania tego przedsięwzięcia użyto różnorodnych materiałów.

Prace okazały się bardzo pomysłowe i zostały starannie wykonane.

Najciekawsze makiety zaprezentowali:

Szymon Kalinowski, Natalia Trzeszczkowska, Kamil Górski, Jan Niewiński, Kamil Łuczaj, Dominik Łuczaj

Na koniec zajęć nauczyciel prowadzący (niżej podpisany) zorganizował wystawę prac uczniów.

Mateusz Sadowski