Dzisiaj jest: 24 Lutego 2018    |    Imieniny obchodzą: Maciej, Bogusz, Modest

Podsumowanie rozgrywek o tytuł Mistrza Szkoły w Futsalu Chłopców - 2017/2018

mfutW styczniu dobiegły końca rozgrywki o tytuł Mistrza Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wyszkach w Futsalu Chłopców. W turnieju wzięły udział drużyny z oddziałów gimnazjalnych i klasy VII w następujących składach:

Kl. VII

Marcin Bazylewski, Kacper Młodzianowski, Maciek Twarowski, Dawid Twarowski, Jacek Łuczaj, Tomek Łuczaj, Marcin Malinowski, Błażej Niewiński, Błażej Nazarko.

Kl. IIA

Dawid Olendzki, Kamil Łuczaj, Kuba Nowicki, Szymon Niewiński, Piotr Topczewski, Piotr Nazarko, Paweł Filipczuk.

Kl. IIB

Łukasz Łuczaj, Bartek Kołodziejski, Bartek Falkowski, Sebastian Falkowski, Kuba Odachowski, Mateusz Niewiński, Janek Niewiński.

KL. IIIA

Piotr Trzeszczkowski, Dominik Falkowski, Marek Zielinko, Marcin Szymkowski, Damian Bazylewski, Tomasz Krasowski, Dominik Bieliński, Kacper Kowalewski.

Kl. IIIB

Marcin Bańkowski, Rafał Sienicki, Mateusz Piotrowski, Tomasz Falkowski, Grzegorz Onopa, Maks Falkowski, Kamil Kuryś, Dominik Marczuk.

Poniżej zestawienie meczów i strzelcy bramek:

 

 

MECZ

 

Klasa

Strzelcy bramek

Klasa

Strzelcy bramek

wynik

IIB

Bartek Kołodziejski – 4

Sebastian Falkowski - 1

IIIA

Damian Bazylewski - 5

5:5

IIIA

Kacper Kowalewski – 3

Damian Bazylewski – 2

Marcin Szymkowski – 1

IIA

Artur Ostrowski – 1

Piotr Topczewski – 2

Dawid Olendzki - 2

6:5

IIIA

Damian Bazylewski – 4

Kacper Kowalewski - 1

IIIB

Mateusz Piotrowski – 1

Marcin Bańkowski – 5

Rafał Sienicki – 2

5:8

VII

Marcin Bazylewski - 5

IIA

Piotr Topczewski – 2

Piotr Nazarko – 2

5:4

VII

Błażej Nazarko – 2

IIIB

Marcin Bańkowski – 5

Mateusz Piotrowski - 2

2:7

IIA

Piotr Nazarko – 2

Rafał Sienicki (br. samobój.) – 1

IIIB

Rafał Sienicki – 1

Artur Ostrowski (br. samobój.) – 1

Marcin Bańkowski – 1

3:3

IIB

Bartek Kołodziejski – 2

IIIB

Marcin Bańkowski – 2

Szymon Lachowski (br. samobój.) – 1

2:3

IIB

Bartek Kołodziejski – 6

Łukasz Łuczaj – 5

Sebastian Falkowski - 2

VII

Błażej Nazarko – 2

13:2

IIA

Piotr Nazarko – 1

Piotr Topczewski - 1

IIB

Bartek Kołodziejski – 2

Łukasz Łuczaj – 3

Sebastian Falkowski - 1

2:6

IIIA

Tomek Krasowski – 1

Damian Bazylewski – 4

Marcin Szymkowski – 1

Dominik Falkowski - 1

VII

Błażej Nazarko - 1

7:1

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce

Klasa

Mecze

Punkty

Bramki

I

IIIB

4

10

21:13

II

IIB

4

7

26:12

III

IIIA

4

7

24:19

IV

VII

4

3

10:31

V

IIA

4

1

14:20

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Damian Bazylewski z IIIA (strzelił 16 bramek), najlepszym piłkarzem Marcin Bańkowski z IIIB (13 bramek).

Rozgrywki budziły niebywałe emocje, często mecze rozgrywano tak, aby mogły w nich kibicować całe klasy. Było wiele dyskusji (czasem z sędziami, którymi byli nauczyciele w-f – Jan Falkowski i Sławomir Warpechowski).

Na zakończenie podczas uroczystego apelu z rąk dyrekcji – p. Jacka Falkowskiego i p. Marty Warpechowskiej, wszyscy uczestnicy rozgrywek wraz z wychowawcami klas otrzymali pamiątkowe medale zgodnie z klasyfikacja końcową, a wyróżnieni piłkarze okazałe statuetki.

Nagrody zakupiliśmy dzięki uprzejmości naszej Szkolnej Spółdzielni Uczniowskiej „Pszczółka”, która koszt tych nagród sfinansowała w całości, za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy także dyrekcji szkoły za umożliwienie przeprowadzenia zawodów, a nauczycielom za wyrozumiałość. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Nauczyciele w-f

   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach