Dzisiaj jest: 21 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Aldona, Emil, Marian

Dzień Pluszowego Misia w oddziałach przedszkolnych

„Pluszowy przyjaciel jest jeden, wspaniały.

Wśród wielu zabawek najbardziej lubiany.

Kochają go dzieci, młodzież i dorośli,

                                                                                         A w moim sercu na dobre zagościł…”

 

 

                IMG 20171124 11505939724 listopada w naszej szkole świętowaliśmy misiowe urodziny. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem misiem. Pluszaki były w różnych kolorach i rozmiarach. Wychowawcy w swoich grupach przeprowadzili konkursy i zabawy z misiami. Dzieci obejrzały przygotowaną wcześniej prezentację o bohaterach dnia, tych bajkowych, występujących w reklamach i żyjących na wolności. Następnie ozdobiły sylwetkę misia różnymi materiałami plastycznymi. Uroczyste podsumowanie z recytacją wierszy odbyło się na Pasowaniu Przedszkolaków. Dzieci za złożone życzenia otrzymały słodkie upominki w postaci piernikowych misiów, które ozdobiły lukrem, czekoladą i kolorową posypką. Własnoręcznie przygotowane misie smakowały wyśmienicie. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci dzieci, które bawiły się wyjątkowo i z niecierpliwością czekają na kolejne misiowe urodziny.

Agata Falkowska

 

Elżbieta Ułaszonek

 

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

 GALERIA FOTO

   
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach