Dzisiaj jest: 16 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Julia, Erwina, Benedykt

Dzień Pluszowego Misia w oddziałach przedszkolnych

„Pluszowy przyjaciel jest jeden, wspaniały.

Wśród wielu zabawek najbardziej lubiany.

Kochają go dzieci, młodzież i dorośli,

A w moim sercu na dobre zagościł…”

IMG 20171124 11505939724 listopada w naszej szkole świętowaliśmy misiowe urodziny. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem misiem. Pluszaki były w różnych kolorach i rozmiarach. Wychowawcy w swoich grupach przeprowadzili konkursy i zabawy z misiami. Dzieci obejrzały przygotowaną wcześniej prezentację o bohaterach dnia, tych bajkowych, występujących w reklamach i żyjących na wolności. Następnie ozdobiły sylwetkę misia różnymi materiałami plastycznymi. Uroczyste podsumowanie z recytacją wierszy odbyło się na Pasowaniu Przedszkolaków. Dzieci za złożone życzenia otrzymały słodkie upominki w postaci piernikowych misiów, które ozdobiły lukrem, czekoladą i kolorową posypką. Własnoręcznie przygotowane misie smakowały wyśmienicie. Dzień ten pozostanie na długo w pamięci dzieci, które bawiły się wyjątkowo i z niecierpliwością czekają na kolejne misiowe urodziny.

Agata Falkowska

Elżbieta Ułaszonek