Dzisiaj jest: 19 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Wakacje czas zacząć!... zakończenie rocznych zajęć w szkole.

zakończenie roku szkolnego24 czerwca w naszej szkole zabrzmiał po raz ostatni dzwonek w roku szkolnym 2015/2016 i tak jak w całej Polsce, zaczęliśmy wakacje.
Społeczność szkolna oraz zaproszeni goście spotkali się na uroczystej gali (najpierw I część - spotkanie gimnazjum, potem Msza św. w kościele wyszkowskim i II część - szkoła podstawowa), aby podsumować pracę w ostatnich 10 miesiącach i wreszcie udać się na upragnione wakacje.

Pośród uśmiechów i życzeń można też było zauważyć ukradkiem ocierane łzy (być może radości, być może z powodu nadchodzącego czasu rozstań i pożegnań). Jednak radość oraz niezliczone wyrazy wszechstronnej wdzięczności wnosiły na tę uroczystość przedziwne poczucie satysfakcji.
Jeszcze raz całej społeczności szkolnej życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji, a poniżej podajemy link do szkolnej fotogalerii, gdzie można zneleźć sporo fajnych zdjęć ze wspomnianej uroczystości: