Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Bal przebierańców dla przedszkolaków w świetlicy

przedszkolakiWe wtorek 17 lutego 2015 r. w świetlicy szkolnej odbył się bal przebierańców dla dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Dzieci przebrane były za różne postacie bajkowe. Wśród uczestników były wróżki, królowe, rycerze, motyle, pszczółki, Speedermeni, ale nie zabrakło również Indian, Piratów, Strażaków i innych barwnych postaci.

Pięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje i wspaniale się bawiły. Tańce, korowody, pląsy przeplatane prowadzonymi przez wychowawców świetlicy p. K. Łuczaj i p. A Niewińską.

Kulminacyjnym punktem balu był wybór Króla i Królowej, którymi zostali: w grupie 3-4 latków Patrycja Miluska i Filip Lementowski. W grupie 5-6 latków – Monika Pierzchało i Michał Niewiński.

Zwycięscy otrzymali korony i słodkie niespodzianki.

Po zabawie dzieci miały słodkie przekąski przygotowane przez wychowawców p. E. Ułaszonek i p. A. Wyszkowską.

Nagrody dla uczestników balu ufundowane były z funduszu Rady Rodziców .

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych i pomysłowych strojów dla dzieci.

Krystyna Łuczaj

Anna Niewińska