Dzisiaj jest: 20 Kwietnia 2024    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Ślubujemy dbać o honor i tradycje naszej szkoły…

W dniu 26 października 2011 roku w ZS w Wyszkach odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych uczniów gimnazjum.

Swoją obecnością w tym dniu zaszczycili nas zacni goście, w osobach:

• ks. Grzegorza Ziembowskiego,
  • Wójta Gminy Wyszki p. Ryszarda Perkowskiego,
  • Skarbnik Gminy Wyszki p. Teresy Falkowskiej,
  • Dyrektora BS w Wyszkach p. Edwarda Karpiesiuka,
  • Koordynatora UG ds. oświaty p. Agnieszki Piotrowskiej,
  • Przewodniczącej Rady Rodziców p. Magdaleny Oksiuta.

Uczniowie klas I w obecności gości, rodziców, nauczycieli i starszych kolegów złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar naszej szkoły, następnie zapalili znicz i złożyli wiązankę pod pomnikiem Naszego Patrona. Ważnym elementem uroczystości była modlitwa z prośbą o błogosławieństwo na dalsze lata nauki. Dyrektor szkoły p. Jan Falkowski wręczył pierwszakom dyplomy gimnazjalisty, a także złożył gratulacje.

Pełnoprawni członkowie szkolnej społeczności otrzymali w dniu swojego święta symboliczne upominki od p. Wójta, Dyrektora Banku, a także od Przewodniczącej Rady Rodziców.

Po części oficjalnej ślubowania pierwszoklasiści zaprosili wszystkich na krótką część artystyczną. Następnie „pasowania na ucznia” dokonały starsze koleżanki z SU.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w nauce, radości z przebywania w naszej szkole, przyjaźni zawartych na całe życie oraz satysfakcji bycia prawdziwym gimnazjalistą.

Elżbieta Godzińska

Wiecej zdjęć w fotogalerii (tu kliknij)