Dzisiaj jest: 27 Czerwca 2019    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Walentynki w bibliotece

  • walentynki 2019Wiele atrakcji czekało na odwiedzających progi biblioteki szkolnej w Dzień Zakochanych, czyli Walentynki:
  • - konkurs – zabawa „Serduszek bez liku mamy w słoiku, oszacuj ile ich jest drogi czytelniku”. Zadanie polegało na oszacowaniu liczby serduszek w słoiku. Konkurs może nie typowo biblioteczny, jednak dostarczający wielu emocji i śmiechu a wymagający jedynie dobrego oka i sporej dawki szczęścia. Konkurs wygrali: Damian Falkowski, kl. II; Przemek Łapiński, kl. VI; p. Justyna Copiuk-Suszyńska. W słoiku było 105 serduszek. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

- wystawka książek pod hasłem „Miłość w książce i na ekranie”

- gazetka, „Czym jest miłość - pytają poeci”, na której pojawiły się wiersze miłosne polskich i zagranicznych poetów.

- czytelnicy mogli sobie zrobić też walentynkowe zdjęcie.

Wszystkim zaangażowanym i biorącym udział w zabawie dziękujemy i zapraszamy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Agnieszka Twarowska

GALERIA

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach