Dzisiaj jest: 30 Listopada 2020    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Andrzej, Konstanty
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

OGŁOSZENIA

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Bezpieczna droga do szkoły

Dnia 24 września 2019r. uczniowie klas I-III spotkali się z przedstawicielami Policji z Komendy Powiatowej Policji w  Bielsku Podlaskim. Tematem spotkania była bezpieczna droga do szkoły i domu. Przedstawiciele policji przypomnieli zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz jak należy poruszać się po chodniku, prawidłowo przechodzić przez jezdnię, korzystać z sygnalizacji świetlnej oraz konieczności wyposażenia ubrań, plecaków w elementy odblaskowe. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali odblaski zakupione przez Urząd Gminy w Wyszkach.

Wszyscy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali pytania i wykazali się dobrą znajomością znaków drogowych. Takie spotkania odbywają się w naszej szkole od wielu lat.

 

Pedagog szkolny - Katarzyna Kristosiuk

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach